Obavijesti

Sport

Komentari 0

Legenda opet presudila pulskoj legiji stranaca: Futsal Dinamo i Olmissum odlučuju o prvaku

4

VIDEO

Futsal Dinamo - Olmissum i 2024.! Identično finale za prvaka Hrvatske gledat ćemo i ove godine. I Dinamo i Olmissum završili su polufinalnu seriju s Pulom, odnosno Squareom u četvrtoj utakmici.

Vatreno u punoj dvojci: Briljirali Dinamov talent i legenda, Pulin živčani Kolumbijac pocrvenio!
Vatreno u punoj dvojci: Briljirali Dinamov talent i  legenda, Pulin živčani Kolumbijac pocrvenio!

Dinamo je u "dvojci" Doma sportova nakon produžetka pobijedio Puljane 4-2 (2-2). Tek u 26. minuti prvi se puta zatresla mreža i to domaća, a potom je Tihomir Novak iz deseterca u 36. minuti, za 2-2, poslao utakmicu u dodatno vrijeme. I opet - Novak, koji je dva dana ranije zabio hat-trick. U 49. minuti opet realizira deseterac, a točki na i stavlja u zadnjim sekundama golman Piplica.

Futsal Dinamo porazio Futsal Pulu i plasirao se u finale Futsal Dinamo porazio Futsal Pulu i plasirao se u finale

Na omiškom Ribnjaku navijači su vidjeli čak 11 golova, Olmissum je slavio sa 7-4 i ostavio Dubrovčane bez finala. Zagrepčani, koji su prošle sezone, seriju dobili s 3-1, imat će prednost domaćeg terena.

Olmissum - Square 4-2; 2-2 (3-1)

Strijeci: 1-0 Vanha (6′), 2-0 Sekulić (10′), 2-1 Primić (12′), 3-1 Žilić (15′), 3-2 Primić (22′), 3-3 Đuraš (23′), 4-3 Kustura (30′), 5-3 Hrstić (32′), 5-4 Duvančić (36′), 6-4 Mendoza (37′), 7-4 Vanha (37′)

Futsal Dinamo - Futsal Pula 7-4 (3-1)

Strijelci: 0-1 Da. Moravac (26′), 1-1 F. Novak (26′), 1-2 Bilić (35′), 2-2 10 m – T. Novak (36′), 3-2 10 m – T. Novak (49′), 4-2 Piplica (50′)

Dok traje borba za prvaka Hrvatske, vodila se za prvoligaški status, a osvojila ga je vinkovačka Aurelia. Pobijedila je Vrgorac i u drugoj utakmici doigravanja, u sjajnoj utakmici slavila je nakon produžetka 4-3 (2-2).

Igre na sreću mogu izazvati ovisnost. 18+.